2022

European Property Awards 2022: Best Office Architecture Poland,
PLGBC Green Building Awards 2022: najlepszy budynek ekologiczny certyfikowany,
Nagroda Prezydenta Miasta Poznania im. J.B. Quadro: wyróżnienie
Nowy Rynek [więcej]

Prime Property Prize 2022 w kategorii Architektura
.KTW [więcej]

European Property Awards 2022
w kategorii Commercial High-rise Architecture: .KTW [więcej]
w kategorii Residential High-rise Architecture: Pierwsza Dzielnica [więcej]

II miejsce w IV edycji konkursu “Obiekt Roku w Systemach Aluprof 2022”
Hotel Nobu Warsaw [więcej]

Honrowe wyróżnienie w IV edycji konkursu “Obiekt Roku w Systemach Aluprof 2022”
.KTW [więcej]

Nagroda Roku SARP 2022 w kategorii „budynek biurowy, oświaty lub administracji”
.KTW [więcej]

TOP Builder Award 2022,
Zwycięzca nagrody w kategorii „Architektura” w konkursie European Property Awards 2021-2022
Hotel Nobu Warsaw [więcej]

European Union Prize for Contemporary Architecture – Mies van der Rohe Award 2022: nominacja
Origami House [więcej]

2021

Architektura Roku Województwa Śląskiego 2021: nagroda w kategorii “dzieło eksportowe”
Origami House [więcej]

European Property Awards 2020-2021: Best Hotel Interior Europe,
European Property Awards 2020-2021: Best Hotel Interior Poland

Hotel The Bridge Wrocław [więcej]

I miejsce w kategorii Hotel w konkursie Art in Architecture Festival wraz z Tacit Investment Polska S.A.
Hotel Nobu Warsaw [więcej]

European Property Awards 2020-2021 Winner w kategoriach: Residential Development oraz Architecture Multiple Residence
Mieszkaj w Mieście [Etap I] [Etap II]

2020

Wyróżnienie w kategorii Dzieło eksportowe w konkursie Architektura Roku Województwa Śląskiego 2020
London Empire House w Londynie [więcej]

ICONIC Awards 2020 / Innovative Architecture,
Plebiscyt Perły Łodzi 2019 – I miejsce w kategorii ‘Współczesna’
Brama Miasta w Łodzi [więcej]

ICONIC Awards 2020 / Innovative Architecture,
European Property Award 2019 – 2020 – Grand Prix w kategorii: architektura obiektów użyteczności publicznej

Akademeia Highschool w Warszawie [więcej]

2019

Office Superstar 2019 – I nagroda w kategorii ‘Biuro Branży Finansowej’
Biura firmy TDJ w Katowicach [więcej]

European Union Prize for Contemporary Architecture – Mies van der Rohe Award 2019 – nominacja
Akademeia Highschool w Warszawie [więcej]

European Property Awards 2018 – 2019:
Mieszkaj w Mieście [więcej]

Nagroda Architektoniczna Prezydenta m.st. Warszawy – najlepszy budynek użyteczności publicznej
Akademeia Highschool w Warszawie [więcej]

2018

„Obiekt roku w systemach Aluprof”:
II miejsce i nagroda publiczności –
.KTW w Katowicach [więcej]
wyróżnienie – Nowa Fabryczna w Łodzi [więcej]

Nagroda Architektoniczna POLITYKI 2018 – wyróżnienie
Akademeia Highschool w Warszawie [więcej]

Nagroda Roku SARP 2018 – wyróżnienie
Akademeia Highschool w Warszawie [więcej]

Property Design Awards 2018 w kategorii Design – wnętrza: Obiekty Publiczne
Akademeia Highschool w Warszawie [więcej]

Property Design Awadrs 2018 – nagroda specjalna jury
Hala Koszyki w Warszawie [więcej]

2017

Grand Prix i pierwsza nagroda w kategorii „Obiekt” w konkursie Architektura Roku Województwa Śląskiego 2017
TechPark Kanlux [więcej]

Pierwsza nagroda w kategorii „Dzieło eksportowe architektów śląskich” w konkursie Architektura Roku Województwa Śląskiego 2017
Hala Koszyki [więcej]

Grand Prix w III edycji konkursu o Nagrodę Architektoniczną Prezydenta m.st. Warszawy
Hala Koszyki [więcej]

European Property Awards 2017 – Najlepsza architektura biurowa w Europie i w Polsce
TechPark Kanlux [więcej]

Nominacje do nagrody w konkursie Architektura Roku Województwa Śląskiego 2017:
w kategorii OBIEKT: TechPark Kanlux [więcej];
w kategorii DZIEŁO EKSPORTOWE ARCHITEKTÓW ŚLĄSKICH:
Hala Koszyki [więcej],
Kapliczka/Krzyż Przydrożny w Bronowicach [więcej],
Mieszkaj w Mieście [więcej].

Nagroda Roku SARP 2016 – wyróżnienie:
Hala Koszyki w Warszawie [więcej]
Kapliczka/Krzyż Przydrożny w Bronowicach [więcej]

PLGBC Green Building Awards w kategorii najlepszy zrealizowany budynek ekologiczny bez certyfikatu:
Akademeia High School w Warszawie [więcej]

Property Design Awadrs 2017 w kategorii „Design Wnętrze – Centrum Handlowe”
Hala Koszyki w Warszawie [więcej]

2016

Eurobuild Awards w Architekturze 2016 – Workspace Solution of the Year / Poland
Atrium 1 – Powierzchnia Biurowa Skanska [więcej]

2015

nominacja do nagrody Mies van der Rohe 2015
Centrum Edukacyjno-Kulturalne im. Ks. Grzegorza Gerwazego Gorczyckiego i Ogród różańcowy przy kościele św. Jacka w Bytomiu [więcej]

Wyróżnienie w konkursie Nagroda Roku SARP za najlepszy obiekt architektoniczny w Polsce
Budynek biurowy firmy Infinite Dreams w Gliwicach [więcej]

Nagroda AIT – Global Award for the very best in Interior and Architecture w kategorii Bary/Restauracje
Jazz Cafe w Chorzowie [więcej]

2012

Grand Prix w konkursie Architektura Roku Województwa Śląskiego 2012
Budynek biurowy firmy Infinite Dreams w Gliwicach [więcej]

Wnętrze Roku w konkursie Architektura Roku Województwa Śląskiego 2012
Nowy standard wnętrz placówek ING Banku Śląskiego [więcej]

2011

Platynowe Wiertło 2010
Budynek usługowo-biurowy firmy Roedl & Partner w Gliwicach [więcej]

III miejsce w konkursie na Muzeum Morskie w Szczecinie
konkurs SARP 2011 [więcej]

wyróżnienie w konkursie na nowy Wydział Radia i Telewizji w Katowicach
konkurs SARP 2011 [więcej]

2010

platynowe wiertło 2009,
nominacja do nagrody ECOLA Award 2010,
wyróżnienie w konkursie Architektura Roku 2009/2010 Województwa Sląskiego
Millenium – Zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych w Katowicach [więcej]

superjednostka 2010
adaptacja dawnego spichlerza na lofty mieszkalne w Gliwicach [więcej]

wyróżnienie w konkursie Architektura Roku 2009/2010 Województwa Śląskiego
Budynek usługowo-biurowy firmy Roedl & Partner [więcej]
Biuro pracowni medusa group w Bytomiu

Wnętrze Roku w konkursie Architektura Roku Województwa Śląskiego 2009/2010
Jazz Cafe w Chorzowie [więcej]

2009

pierwsza nagroda 2009 w zamkniętym konkursie
Szyb Krystyna – koncepcja na adaptację wieży szybu na centrum wielofunkcyjne [więcej]

2007

pierwsza nagroda Leonardo competition 2007
rewitalizacja obiektu poprzemysłowego – Bolko Loft [więcej]

2004

nominacja do nagrody 2004 mies van der rohe award
Dom jednorodzinny w Żernicy [więcej],
Bolko Loft [więcej]

grand prix architektura roku województwa śląskiego 2003
nagroda za najlepszy budynek – budynek biurowy Wasko w Gliwicach [więcej]

wyróżnienie w otwartym konkursie SARP 2004
Muzeum Sztuki Współczesnej w Toruniu [więcej]
w zespole: Brzózka, Łukasik, Zagała, Majewski, Beil, Jaksik, Pudo, Czapnik

2003

III nagroda V Biennale Sztuki Projektowania 2003
stół „min2” [więcej]
w zespole: Łukasik, Majewski, Rutkowski, Zagała

2002

wyróżnienie w konkursie SARP 2002
Europejska Akademia Muzyki w Chodzieży [więcej]
w zespole: Brzózka, Łukasik, Majewski, Beil, Jaksik, Jaksik, Terlecki

2001

II nagroda w otwartym konkursie SARP 2001
Centrum Audytoryjne dla Akademii Rolniczej w Poznaniu (adaptacja budynku kotłowni) [więcej]
w zespole: Brzózka, Łukasik, Zagała, Majewski

2000

nagroda Wojewody Śląskiego MŁODY TWÓRCA, 2000

wyróżnienie II stopnia w otwartym konkursie SARP 2000
Zagospodarowanie Terenów Poprzemysłowych Kopalni „MICHAŁ” w Siemianowicach Śl. [więcej]
w zespole: Brzózka, Łukasik, Zagała, Chobot, Kuchno, Majewski

II nagroda w ogólnopolskim zamkniętym konkursie SARP (za zgłoszeniami), 2000
Ulica Świętojańska – Salon Śródmieścia Gdyni
w zespole: Brzózka, Łukasik, Zagała, Chobot, Kuchno

1999

wyróżnienie II stopnia w otwartym konkursie SARP 1999
Zagospodarowanie Placu Rady Europy w Katowicach [więcej]
w zespole: Brzózka, Łukasik, Zagała

III nagroda w otwartym konkursie SARP 1999
Zagospodarowanie Centrum i Terenów Poprzemysłowych w Dąbrowie Górniczej [więcej]
w zespole: Brzózka, Łukasik, Zagała, Wacowska, Majewski

III nagroda w zamkniętym konkursie SARP 1999
Zagospodarowanie Rynku i Ul. Rynek w Trzebini
w zespole: Fedas, Łukasik, Zagała

nagroda Prezesa SARP O/Katowice DEBIUT ROKU, 1998

wyróżnienie w otwartym konkursie SARP 1998
Zagospodarowanie Placu im. Józefa Piłsudskiego, Gliwice [więcej]

I nagroda Trybuna stadionu rugby, Orlean
asystenci w zespole Odile Decq / Benoit Cornette, 1997

I nagroda C.N.E.S. Pavillon na targi aeronautyki i lotnictwa: ‘Salon de Bourget’-Paryż,
asystenci w zespole Odile Decq / Benoit Cornette, 1997, obiekt zrealizowany

runda finałowa Ottakering Brewery, Wiedeń
asystenci w zespole Odile Decq / Benoit Cornette
otwarty konkurs międzynarodowy, 1996

runda finałowa Siedziba HYPO-BANK w Pradze
w zespole: Pabel, Grąbczewski, Łukasik, Zagała
otwarty konkurs międzynarodowy, 1994