fot. Juliusz Sokołowski

Dom w Bieszczadach

Pierwsza Dzielnica

fot. Przemek Turlej

Nowy Rynek

Nobu Hotel Warsaw

fot. Juliusz Sokołowski

Wave

newsy

Origami House nominowany do EU Mies Award 2022

Miło nam poinformować, że nasz Origami House został nominowany do europejskiej nagrody architektonicznej European Union Prize for Contemporary Architecture – Mies van der Rohe Award. To jedno z najważniejszych wyróżnień w dziedzinie architektury współczesnej w Europie. Nagroda przyznawana jest co dwa lata.

Już sama nominacja w tym prestiżowym konkursie to dla nas olbrzymi powód do radości! Cieszymy się, że projekt o tak małej skali został dostrzeżony przez Jurorów.


Dziękujemy za to wyróżnienie i gratulujemy pozostałym nominowanym. W kolejnym kroku najciekawsze realizacje zostaną poddane ocenie i weryfikacji międzynarodowego Jury.

Pierwsza Dzielnica w końcowej fazie prac

Pierwsza Dzielnica fot. TDJ Estate sp. z o. o.
Pierwsza Dzielnica fot. TDJ Estate sp. z o. o.

Pierwsza Dzielnica to osiedle otwarte, integrujące się ze Strefą Kultury, a w przyszłości, wraz z budową kolejnych etapów inwestycji, także z Bogucicami. Na różnych poziomach terenu wokół budynków powstają tarasy i siedziska oraz schody łączące poziom ulicy z budynkiem. Wkrótce budynki otoczą ozdobne trawy, krzewy i drzewa. Zapraszamy do galerii zdjęć na stronie projektu.

Hotel Nobu laureatem Nagrody Architektonicznej POLITYKI

fot. Teodor Klepczyński/POLITYKA

Hotel Nobu Warsaw znalazł się w zaszczytnym gronie laureatów Nagrody Architektonicznej POLITYKI. Serdecznie dziękujemy za to wyróżnienie! Gratulujemy również zwycięzcy grand prix i współ-laureatom.

Nowy Rynek w Poznaniu oddany do użytkowania

Nowy Rynek bud. D
fot. Przemek Turlej

Budynek D projektu Nowy Rynek w Poznaniu będący IV i V etapem zespołu budynków biurowo-handlowo-usługowo-mieszkalnych został oddany do użytkowania. Zapraszamy do zobaczenia fotografii autorstwa Przemka Turleja na stronie projektu: Nowy Rynek budynek D.

Od ul. Kościuszki

fot. Szymon Król

Brooklyn, Detroit…? Nie, to nasze Katowice. Wieże .KTW osadzone w historycznym kontekście z perspektywy najdłuższej ulicy miasta.

Nasza architektura jako znak nowych czasów, ale szanująca przeszłość i bardzo świadomie wrastająca w tkankę miasta. Właśnie tak, jak zobrazował to na tej fotografii Szymon Król.

Kontakt

Medusa Group w Bytomiu
41-902 Bytom
ul. Józefczaka 35

tel. +48 32 720 30 77

Medusa Group w Warszawie
00-105 Warszawa
ul. Twarda 4 (I piętro COSMOPOLITAN)

tel. +48 32 720 30 77 wew. 54