W Warszawie działa już nasze nowe studio. Otwarte w budynku Cosmopolitan przy ul. Twardej 4 na pierwszym piętrze wieżowca (projektu amerykańskiego architekta niemieckiego pochodzenia) Helmuta Jahna jest przede wszystkim miejscem spotkań i kształtowania idei, umożliwiającym bezpośredni kontakt klientów z działem projektów Medusa Group.

Nasz warszawski oddział ma być również przestrzenią twórczych i inspirujących spotkań z klientami, dziennikarzami a także przedstawicielami świata kultury i sztuki. Interdyscyplinarny charakter Medusa Group przejawia się na co dzień w bieżącej działalności projektowej studia.

Niezmiennie jednak naszą główną siedzibą biura pozostaje Bytom, gdzie pracuje już ponad siedemdziesiąt osób. Tym niemniej jednak prócz warszawskiego oddziału, który wspierać ma śląską centralę, otwarte zostanie także biuro w Londynie, gdzie realizujemy kolejne obiekty biurowe.

Decyzja związana z otwarciem oddziałów podyktowana jest wyłącznie względami praktycznymi i należy czytać ją jako naturalną konsekwencję rozwoju studia. Efektem zacieśniającej się współpracy z największymi inwestorami sektora biurowego jest bowiem realizacja wspólnych projektów na rynkach strategicznych z punktu widzenia kluczowych klientów biznesowych naszego biura.

medusa_office_img_0171
medusa_office_img_8978