nagrody

Grand Prix i pierwsza nagroda w kategorii „Obiekt” w konkursie Architektura Roku Województwa Śląskiego 2017
TechPark Kanlux [więcej]

Pierwsza nagroda w kategorii „Dzieło eksportowe architektów śląskich” w konkursie Architektura Roku Województwa Śląskiego 2017
Hala Koszyki [więcej]

Grand Prix w III edycji konkursu o Nagrodę Architektoniczną Prezydenta m.st. Warszawy
Hala Koszyki [więcej]

European Property Awards 2017 – Najlepsza architektura biurowa w Polsce
TechPark Kanlux [więcej]

Nominacje do nagrody w konkursie Architektura Roku Województwa Śląskiego 2017:
w kategorii OBIEKT: TechPark Kanlux [więcej];
w kategorii DZIEŁO EKSPORTOWE ARCHITEKTÓW ŚLĄSKICH:
Hala Koszyki [więcej],
Kapliczka/Krzyż Przydrożny w Bronowicach [więcej],
Mieszkaj w Mieście [więcej].

Nagroda Roku SARP 2016 – wyróżnienie:
Hala Koszyki w Warszawie [więcej]
Kapliczka/Krzyż Przydrożny w Bronowicach [więcej]

PLGBC Green Building Awards w kategorii najlepszy zrealizowany budynek ekologiczny bez certyfikatu:
Akademeia High School w Warszawie [więcej]


Property Design Awadrs 2017 w kategorii „Design Wnętrze – Centrum Handlowe”
Hala Koszyki w Warszawie [więcej]

Eurobuild Awards w Architekturze 2016 – Workspace Solution of the Year / Poland
Atrium 1 – Powierzchnia Biurowa Skanska [więcej]

nominacja do nagrody Mies van der Rohe 2015
Centrum Edukacyjno-Kulturalne im. Ks. Grzegorza Gerwazego Gorczyckiego i Ogród różańcowy przy kościele św. Jacka w Bytomiu [więcej]

Wyróżnienie w konkursie Nagroda Roku SARP za najlepszy obiekt architektoniczny w Polsce
Budynek biurowy firmy Infinite Dreams w Gliwicach

Nagroda AIT – Global Award for the very best in Interior and Architecture w kategorii Bary/Restauracje
Jazz Cafe w Chorzowie [więcej]

Grand Prix w konkursie Architektura Roku Województwa Śląskiego 2012
Budynek biurowy firmy Infinite Dreams w Gliwicach

Wnętrze Roku w konkursie Architektura Roku Województwa Śląskiego 2012
Nowy standard wnętrz placówek ING Banku Śląskiego

Platynowe Wiertło 2010
Budynek usługowo-biurowy firmy Roedl & Partner z uzupełniającą funkcją gastronomiczną w Gliwicach przy ul. Zygmunta Starego 26

III miejsce w konkursie na Muzeum Morskie w Szczecinie
konkurs SARP 2011

wyróżnienie w konkursie na nowy Wydział Radia i Telewizji w Katowicach
konkurs SARP 2011

platynowe wiertło 2009,
nominacja do nagrody ECOLA Award 2010,
wyróżnienie w konkursie Architektura Roku 2009/2010 Województwa Sląskiego
Zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z usługami, parkingami podziemnymi – budynek północny i południowy w Katowicach

superjednostka 2010
adaptacja dawnego spichlerza na lofty mieszkalne w Gliwicach

wyróżnienie w konkursie Architektura Roku 2009/2010 Województwa Śląskiego
Budynek usługowo-biurowy firmy Roedl & Partner
Biuro pracowni medusa group w Bytomiu

Wnętrze Roku w konkursie Architektura Roku Województwa Śląskiego 2009/2010
Jazz Cafe w Chorzowie

pierwsza nagroda 2009 – koncepcja na adaptację wieży Szybu Krystyna na centrum wielofunkcyjne

pierwsza nagroda Leonardo competition 2007 – rewitalizacja obiektu poprzemysłowego – Bolko loft

nominacja do nagrody 2004 mies van der rohe award
nominowane projekty: dom jednorodzinny w Żernicy, bolko loft

grand prix architektura roku województwa śląskiego 2003 nagroda za najlepszy budynek – budynek biurowy Wasko w Gliwicach

wyróżnienie Muzeum Sztuki Współczesnej w Toruniu
w zespole: Brzózka, Łukasik, Zagała, Majewski, Beil, Jaksik, Pudo, Czapnik
otwarty konkurs SARP 2004

III nagroda V Biennale Sztuki Projektowania 2003 – stół „min2”
w zespole: Łukasik, Majewski, Rutkowski, Zagała, 2003

wyróżnienie Europejska Akademia Muzyki w Chodzieży
w zespole: Brzózka, Łukasik, Majewski, Beil, Jaksik, Jaksik, Terlecki
konkurs SARP 2002

II nagroda Centrum Audytoryjne dla Akademii Rolniczej w Poznaniu (adaptacja budynku kotłowni)
w zespole: Brzózka, Łukasik, Zagała, Majewski
otwarty konkurs SARP 2001

nagroda Wojewody Śląskiego MŁODY TWÓRCA, 2000

wyróżnienie II stopnia Zagospodarowanie Terenów Poprzemysłowych Kopalni „MICHAŁ” w Siemianowicach Śl.
w zespole: Brzózka, Łukasik, Zagała, Chobot, Kuchno, Majewski
otwarty konkurs SARP, 2000

II nagroda Ulica Świętojańska – Salon Śródmieścia Gdyni
w zespole: Brzózka, Łukasik, Zagała, Chobot, Kuchno
ogólnopolski zamknięty konkurs SARP (za zgłoszeniami), 2000

wyróżnienie II stopnia Zagospodarowanie Placu Rady Europy w Katowicach
w zespole: Brzózka, Łukasik, Zagała
otwarty konkurs SARP, 1999

III nagroda Zagospodarowanie Centrum i Terenów Poprzemysłowych w Dąbrowie Górniczej
w zespole: Brzózka, Łukasik, Zagała, Wacowska, Majewski
otwarty konkurs SARP, 1999

III nagroda Zagospodarowanie Rynku i Ul. Rynek w Trzebini
w zespole: Fedas, Łukasik, Zagała
zamknięty konkurs SARP, 1999

nagroda Prezesa SARP O/Katowice DEBIUT ROKU, 1998

wyróżnienie Zagospodarowanie Placu im. Józefa Piłsudskiego, Gliwice
otwarty konkurs SARP, 1998

I nagroda Trybuna stadionu rugby, Orlean
asystenci w zespole Odile Decq / Benoit Cornette, 1997

I nagroda C.N.E.S. Pavillon na targi aeronautyki i lotnictwa: ‘Salon de Bourget’-Paryż,
asystenci w zespole Odile Decq / Benoit Cornette, 1997, obiekt zrealizowany

runda finałowa Ottakering Brewery, Wiedeń
asystenci w zespole Odile Decq / Benoit Cornette
otwarty konkurs międzynarodowy, 1996

runda finałowa Siedziba HYPO-BANK w Pradze
w zespole: Pabel, Grąbczewski, Łukasik, Zagała
otwarty konkurs międzynarodowy, 1994